بانک جامع صنعت تاسیسات ایران

راهنما

راهنمای استفاده از روش های جستجو در وبسایت فسیلیکوfacilico.ir

 

 در این راهنما قصد داریم نحوه جستجو در بانک جامع صنعت تاسیسات را آموزش دهیم تا کاربران بهترین تجربه و نتیجه را در این جستجو داشته باشند.


  

جستجو در فسیلیکو به سه روش امکان پذیر است:

 

روش اول: استفاده از نوار جستجوی بالای صفحه اصلی

در این روش می‌توانید هر اطلاعاتی که از شرکت مورد نظر خود دارید در نوار جستجو وارد و بر روی دکمه جستجو کلیک کنید. موتور جستجو عبارت وارد شده را در محتوای موجود سایت جستجو کرده و کلیه شرکت‌هایی را که در محتوای آن‌ها عبارت وارد شده وجود دارد، نمایش می‌دهد.

 

 

روش دوم: استفاده از جعبه‌های دسته بندی شرکت‌ها در صفحه اصلی

 در این قسمت در قالب سه جعبه، دسته بندی‌های اصلی نمایش داده شده­اند. با کلیک بر روی هریک، زیردسته‌های بعدی بارگذاری شده و دامنه جستجو دقیق­‌تر می‌شود. در هر مرحله می‌توانید با کلیک بر روی دکمه "نمایش همه"، تمامی شرکت‌های مرتبط با جستجوی خود را مشاهده کنید.

جعبه های دسته بندی در رفیکو 

 

روش سوم: استفاده از زیرصفحه جستجوی پیشرفته

با انتخاب جستجوی پیشرفته ابتدا کلیه شرکت­‌های موجود در سایت را مشاهده می­‌کنید. در این شما قادر خواهید بود با استفاده از ابزارهای این بخش، نتایج را فیلتر کنید. برای این منظور ابتدا باید دسته بالاتر را گزینش و مرحله به مرحله زیردسته‌های بعدی را انتخاب نمایید. همچنین در این صفحه می‌توانید بدون انتخاب دسته بندی (مانند روش اول)، از جستجوی متنی (اولین باکس) استفاده نمایید.

 صفحه جست و جوی رفیکو

 
در صورت بروز هرگونه مشکل در جستجوی مطلب مورد نظر خود با ما تماس بگیرید.